Międzyzakładowa Komisja Koordynacyjna
Zaloguj

Multimedia

Warto zobaczyć

2014-09-29

Przewozy Regionalne wystawiły już na portalu aukcyjnym używaną jednostkę EN57 nr 1444. Cena w opcji „kup teraz” wynosi 1,23 mln zł.

Więcej >>

2014-09-26

Własna spółka czy pozostawanie przy Przewozach Regionalnych? A jeśli to drugie – to czy w ramach radykalnej reformy PR czy dalszej „reanimacji trupa”, czyli utrzymywania status quo? Nie ma jednoznacznej, zadowalającej wszystkie strony odpowiedzi na pytanie, w którym kierunku powinien ewoluować przewozów pasażerskich w regionach.

Więcej >>

2014-09-22

W dniu 19 września br. w siedzibie Spółki odbyło się spotkanie, na którym poza Zarządem Spółki oraz przedstawicielami organizacji związkowych działających w Spółce Przewozy Regionalne, uczestniczyli przedstawiciel Dyrektor Departamentu Rozwoju Kolei - Tomasz Warsza w randze radcy ministra Ministerstwa Infrastruktury oraz firma EY, która przygotowała program naprawczy Spółki Przewozy Regionalne.

Więcej >>

2014-09-22

Jeśli jesteś fanem kolejnictwa, a do tego zapalonym amatorem fotografii i nie raz już robiłeś zdjęcia pociągom lub dworcom – masz szansę wygrać warsztaty fotograficzne na terenach Kolei Śląskich oraz stworzyć jedną z kart nowego kalendarza KŚ na 2015 rok.

Więcej >>

2014-09-21

– Maria Wasiak to osoba silnie związana z kolejnictwem, na pewno ma tu ogromną wiedzę. Ale jeśli spojrzymy na stopień zaniedbań w tym segmencie transportu, to są wątpliwości, czy powinna zajmować się całą infrastrukturą. Bo MIR to przecież nie tylko kolej, ale też drogi, lotnictwo, porty czy całkowicie zaniedbana żegluga śródlądowa – mówi w rozmowie z „Rynkiem Kolejowym” Jerzy Szmit, poseł PiS, członek sejmowej Komisji Infrastruktury.

Więcej >>
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij