Międzyzakładowa Komisja Koordynacyjna
Zaloguj

Multimedia

Warto zobaczyć

2014-09-19

Jeden z najgorętszych tematów w polskim kolejnictwie znów wraca na tapetę. Jak wynika z informacji Portalu Samorządowego, kontrolę nad Przewozami Regionalnymi miałaby przejąć ostatecznie Agencja Rozwoju Przemysłu.

Więcej >>

2014-09-18

Przewozy Regionalne uruchomią dodatkowe pociągi między Chojnicami a Piłą. Zmiany w rozkładzie wejdą w życie 22 września.

Więcej >>

2014-09-17

W ostatnich latach w wielu systemach komunikacji miejskiej mniejszych i średnich miast występuje wyraźny spadek sprzedaży wszystkich rodzajów biletów, czyli tym samym odchodzenie podróżnych od korzystania z transportu publicznego. Jednym ze sposobów na przeciwdziałanie temu jest wspólny bilet.

Więcej >>

2014-09-16

Koleje Śląskie nie zamierzają reaktywować w ruchu pasażerskim połączenia Częstochowa – Lubliniec. Tym bardziej nie ma szans na uruchomienie pociągów regionalnych z Częstochowy do Opola.

Więcej >>

2014-09-15

Przewoźnicy kolejowi otrzymali już od PKP PLK rozkłady jazdy po korekcie. PKP Intercity zapowiedziały rychłe wznowienie przedsprzedaży biletów na przejazdy po 12 października. Natomiast Przewozy Regionalne uruchomią przedsprzedaż w czwartek 18 września.

Więcej >>
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij