Międzyzakładowa Komisja Koordynacyjna
Zaloguj

Multimedia

Warto zobaczyć

2014-09-02

– W Europie mówią, że chcieliby kogoś takiego na bardzo ważnym miejscu w Komisji. Co im wtedy odpowiadam? Że Polki są najlepsze na świecie – w taki sposób Donald Tusk mówił, w poniedziałek wieczorem w programie „Tomasz Lis na żywo” (TVP 2), o szansach Elżbiety Bieńkowskiej na zostanie członkiem Komisji Europejskiej.

Więcej >>

2014-09-02

Arriva RP – spółka realizująca regionalne przewozy kolejowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego – opublikowała wyniki z realizacji przewozów w sierpniu br.

Więcej >>

2014-09-02

Spółka Przewozy Regionalne kupiła tokarkę podtorową do zakładu utrzymania w Lesznie. Inwestycja jest o tyle ciekawa, że pozwoli uniknąć przesyłania taboru do Torunia, a do tego dofinansowała ją Unia Europejska.

Więcej >>

2014-09-01

Podlaski Urząd Marszałkowski w lipcu ogłosił przetarg na dwa używane ezt. Pociągi będą odkupione od Przewozów Regionalnych, a województwo wyda na nie prawie 2,5 mln zł.

Więcej >>

2014-09-01

Remont linii kolejowej nr 1 trwa w najlepsze. Aby zrekompensować pasażerom utrudnienia i wydłużony czas przejazdu, Przewozy Regionalne obniżyły ceny biletów na trasie Warszawa – Skierniewice.

Więcej >>
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij