Międzyzakładowa Komisja Koordynacyjna
Zaloguj

Multimedia

Warto zobaczyć

2014-07-18

Nie tylko „zakorkowanie” linii nr 8 w związku z uruchomieniem Pendolino spędza sen z powiek szefostwu małopolskiego oddziału Przewozów Regionalnych, jeśli chodzi o konstrukcję rozkładu jazdy 2014/15. Przewoźnik ma też zastrzeżenia do zaproponowanego przez PKP PLK rozkładu na linii łączącej Kraków z Tarnowem i Rzeszowem.

Więcej >>

2014-07-13

Podlaski zakład Przewozów Regionalnych zamontował w swoich pociągach EN57 tablice z informacją o trasie. Całość pachnie prowizorką - stelaże mają ostre kanty, o które ktoś może się zaczepić lub w ne uderzyć, zasłaniają okna, a z zewnątrz informacja i tak jest słabo widoczna.

Więcej >>

2014-07-13

Już kolejny rok z rzędu PKP Cargo przygotowało szereg atrakcji dla wszystkich odwiedzających w okresie wakacyjnym Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce. Poza możliwością zobaczenia z bliska zabytkowych parowozów, lokomotyw i wagonów, goście mogą odbyć niezapomnianą podróż pociągiem retro oraz wziąć udział w jubileuszowej „Parowozjadzie”, która w dniach 23-24 sierpnia odbędzie się na terenie skansenu.

Więcej >>

2014-07-11

Pasażerowie skarżą się na małą liczbę pociągów Interregio Warszawa - Łódź na przystanku w Sochaczewie. Zaskakuje ich to tym bardziej, że pociągi Przewozów Regionalnych zatrzymują się nieraz w mniejszych miastach.

Więcej >>

2014-07-11

WKD znowu szuka wykonawcy kompleksowej naprawy toru nr 1 pomiędzy Warszawą Śródmieście a Komorowem (w kierunku Grodziska Maz.). Z pierwszymi utrudnieniami, jeśli tym razem wszystko się powiedzie, pasażerowie muszą się liczyć już pod koniec tegorocznych wakacji – pociągi nie będą dojeżdżać do Warszawy Śródmieście WKD.

Więcej >>
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij